3D UV spauda – lakavimas

Dabar 3D UV spauda ir kokybė prieinama kiekvienam. INDIGO PRO spaustuvė teikia paslaugas didelio formato spausdinimo srityje. Šiandien UV spausdinimas ant popieriaus yra vienas iš geriausių būdų sukurti lauko ir vidaus reklamos elementus.

Bendrovė yra pasirengusi kuo greičiau įgyvendinti bet kurį reklamos projektą už prieinamą kainą. Aukšta galutinio gaminio kokybė užtikrinama naudojant modernų modernų įrenginį ir aukštos kokybės eksploatacines medžiagas, kurios kruopščiai parenkamos atsižvelgiant į individualius kliento poreikius.

Jei jums įdomu, parašykite mums kontaktų formos laukelyje žinutę ir jums pateiksime jums individualų pasiūlymą.

UV lakas_spaida
UV lakas_spaida

Kas Kaune spausdina UV spauda?

UV spauda ant popieriaus yra individuali priemonė apsaugoti dokumentus nuo padirbinėjimo ir kopijavimo. Kaskart tai būna individualus užsakymas, kurio metu atliekamas maketavimas, kuriama klišė ir pasirenkama dažų rūšis bei spalva. Tokiu būdu yra sukuriami išsiskiriantys dokumentai ar reklaminė spauda.

Turėdami spalvingus, kokybiškus mūsų gaminius, esate patrauklesni jau esamiems ir naujiems klientams. Kaskart žmogus gavęs į rankas INDIGO PRO UV spauda atliktą gaminį jį liečia, varto, domisi kaip pagaminta. Todėl tikrai galėsite dalinti klientams įvairiose parodose ir pristatymuose. Žinome tai, nes esame atspausdinę ne vieną tūkstantį UV spaudos gaminių, kurie išdalinti ne vienoje pasaulio šalyje.

Jums gali būti smalsu, kaip atrodo UV spauda atlikti darbai? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Parodysime pavyzdžius, pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS