Iškilusis 3D UV lakas

Iškilusis 3D UV lakas tai pojūtis, prabanga, emocija… Puikus pirmas įspūdis yra labai svarbu. Tai gali būti pagrindinis skirtumas tarp sėkmingo ir nesėkmingo verslo sandorio, ar nupirktos ir lentynose dulkėti paliktos prekės. Jeigu Jūs pardavinėjate produktus ar spaudos gaminius, ieškote sprendimo atributikai, ar kasdien naudojate vizitines korteles – iškilusis 3D UV lakas gali būti sprendimas, padedantis palikti stipresnį teigiamą įspūdį, nei bet kada anksčiau. Tai yra metodas, leidžiantis visiems Jūsų produktams turėti tekstūrą, kurią galima ne tik matyti, bet ir pajausti. Vardai ant vizitinės kortelės, Jūsų įmonės logotipas ant produkto etiketės, ar pavadinimas ant knygos viršelio – tai tik keletas iš pavyzdžių, kur ši technologija gali būti panaudota.

Ir asmeniniams tikslams – ir didelėms įmonėms

Spaudos gaminių lakavimo technologija – ne naujiena. Tačiau kai kam gali atrodyti, jog visa tai yra skirta tik didelėms įmonėms, turinčioms savo dizaino komandas, masyvius spaudos biudžetus ir yra skirta tik didelių tiražų gamyboje. Ar tai yra tiesa? Nebūtinai. Būtent ši 3D UV lakavimo sistema gali nesunkiai patenkinti tiek didelių kompanijų poreikius, tiek lakuojant net vienetinius gaminius. Lakavimas gali būti vykdomas iki 1000 kopijų per valandą greičiu, ir net sudėtingiausi užsakymai gali būti paruošti per itin trumpą laiko tarpą. Greitas skaitmeninis gamybos procesas nereikalauja didelių gamybos kaštų. Klientams taip pat nereikės turėti didelės grafinio dizaino patirties – pateikus vektorinius (kai kurias atvejais ir taškinės grafikos) maketus, papildomo paruošimo tikrai nereikės.

Įvairiausi pritaikymo būdai

Kur šis metodas gali būti pritaikomas? Tikriausiai visur, kur reikia suteikti papildomą įspūdį, bei išbaigtumo ar prabangos jausmą. Vienas populiariausių panaudojimo sričių vizitinių kortelių gamyba. Bet tai toli gražu ne viskas. Iškiliuoju 3D UV laku, galima lakuoti ne tik įvairaus storio popierių (nuo 150 iki 600 gsm), bet ir lipnias etiketes.  Didžiausias įmanomas pagaminto produkto dydis yra gan įspūdingas – 36×102 centimetro.  Platus dydžių, medžiagų, ir formatų pasirinkimas leidžia šiuo metodu lakuoti daugybę įvairių paviršių – knygų viršelius, kalendorius, atvirukus, dovanų kuponus, etiketes… Taip pat iškilusis 3D UV lakavimas gali būti naudojamas norint perteikti informaciją Brailio raštu.

O kam iškilųjį 3D UV lakavimą naudotumėte Jūs?

UV lakas_spauda
UV lakas_spauda

Kas Kaune lakuoja iškiliuoju 3D UV laku?

Turėdami spalvingus, kokybiškus mūsų gaminius, būsite patrauklesni jau esamiems ir naujiems klientams. Kaskart žmogus gavęs į rankas iškiliuoju 3D UV laku padengtą gaminį jį liečia, varto, domisi kaip jis yra pagamintas. Todėl tikrai galėsite dalinti klientams įvairiose parodose ir pristatymuose. Iš kur mes tai žinome? Esame atspausdinę ne kelias dešimtis UV spaudos gaminių, kurie yra išdalinti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.

Jums gali būti smalsu, kaip atrodo iškiliuoju 3D UV laku atlikti darbai? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Parodysime pavyzdžius, pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS