Kalendorių spausdinimas

Mūsų spaustuvėje spausdinami įvairaus tipo pigūs ir kokybiški pakabinami sieniniai kalendoriai pagal jūsų pageidavimą.

Spauda prasideda nuo vieno kalendoriaus. Pažangi skaitmeninės spaudos technologija leis atspausdinti nedidelį tiražą. Šiuo būdu atspausdinti pakabinami sieniniai kalendoriai pasižymi ryškiomis, neblunkančiomis spalvomis, o kompiuterizuotas mechanizmas leidžia darbą atlikti greitai. Taip mūsų klientai gauna aukščiausią kokybę už mažiausią kainą.

Pasitaiko, jog kalendorių reikia daugiau – tūkstančiais. Juos greitai spausdiname ofsetine spaudos technologija. Didelis tiražų kiekis leidžia pasiūlyti žemos kainos ir aukštos kokybės santykį, ilgai išliekančias spalvas ir nepriekaištingą vaizdų perteikimą.

Kalendorių gamyba
Kišeniniai kalendorėliai

Kur Kaune gaminami kalendoriai?

Galime pasigirti novatorišku požiūriu į spausdinimą. Tausojame aplinką, naudojame tik naujausius spausdinimo aparatus, kurie užtikrina spartų atlikimą ir puikią kokybę. Susisiekite su mūsų vadybininkais ir išsirinkite reikiamo tipo kalendorių:

  • Sieninį kalendorių;

  • Sulankstomą darbo stalo kalendorių;

  • Kišeninį kalendoriuką;

  • Kalendorių su magnetais.

Esame pasiruošę patarti jums visais spaudos klausimais: nuo popieriaus parinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie kalendorius galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Atsiliepiame greitai, kad pateiktume jums gerus spausdinimo terminus ir kainą.

Aplankykite mus Facebooke arba užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS