Šilkografija

Spaustuvėje rasite naujausias spausdinimo mašinas, leidžiančias greitai sukurti kokybiškus ir nebrangius spaudinius silkografine spauda. Mus renkasi tie, kam brangus laikas ir pinigai, nes mes priimame abiems pusėms naudingus ekonomiškiausius sprendimus, nemažindami kokybės. Parinkti spausdinimo būdai, leidžia džiaugtis ilgaamžiais ir išskirtiniais spaudiniais.

Išskirtinė spausdinimo technologija – šilkografija – leidžia sukurti įvairius efektus ir paversti spaudinį unikaliu. Šilkografine spauda spausdinami:

  • Vizitinės kortelės;

  • Atvirukai;

  • Kvietimai;

  • Diplomai, padėkos raštai.

Nominacija
Vizitinės kortelės

Kur Kaune spausdina šilkografine spauda?

Taigi, kuo daugiau spalvų, tuo procesas sudėtingesnis, o gaminys įgauna išskirtinės kokybės, unikalumo ir prabangos pojūtį. Spalvų paletė labai turtinga, todėl galima sukurti vienetinį dizainą. Šiuo būdu galima spausdinti ne tik ant pasirinkto formato popieriaus ar kartono, tačiau ir ant plastmasės, stiklo, keramikos ar tekstilės gaminių.

Didžiuojamės, galėdami būti jums naudingi, siekiant susikurti išskirtinį gaminį silkografine spauda. Bendraudami su patyrusiais dizaineriais, galėsite džiaugtis vienetiniais darbais ir itin aukšta kokybe.

Jums gali būti smalsu, kur gamina rasti šilkografinės spaudos spaustuvę? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS