Spauda ant tento

Greitai spausdiname tentus, skirtus lauko reklamai. Net ir išrankiausiam vartotojui galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už mažą kainą.

Spauda ant tento atliekama plačiaformate spaudos technologija, kurios dėka pasirinktos medžiagos formatas gali būti net iki 1,6 m pločio. Spauda galima ant matinio ar blizgaus popieriaus, tentinės medžiagos ar drobės. Tentai skirstomi į dvi pagrindines rūšis: tai vidaus reklamai naudojami tentai ir lauko reklamai naudojami tentai. Nuo to, kur jie naudojami, priklauso, kokiais dažais bus spausdinami.

Kokybiškai pagamintas tentas nesibraižys ir tarnaus iki 5 metų lauko sąlygomis ir dar ilgiau, laikomas viduje. Spauda ant tento efektyvi reklamos priemonė lauke ant pastato, ant automobilio, ant gatvės stulpų stovų, parodose, parduotuvių vitrinose ir įvairiose prekybos vietose.

Spauda ant tento
Spauda ant tento

Kas Kaune spausdina ant tento?

Vidaus reklamai naudojami tentai spausdinami pigmentiniais dažais. Jie yra bekvapiai, todėl nesukelia galvos skausmo, svaigimo ar kitų nemalonių pojūčių. Išsiskiria itin aukšta kokybe ir tiksliu, ryškiu vaizdo perteikimu, reikalingu dideliems gaminiams.

Lauko reklamai naudojame ekologiškus solventinius dažus, kurie yra atsparūs klimato kaitai: temperatūrų svyravimams, UV spinduliams, drėgmei, taip pat ir braižymui. Jie idealiai sukimba su naudojama medžiaga, garantuodami jos ilgaamžiškumą ir kokybiškų atspalvių atkūrimą.

Siekiame būti geriausiais savo rinkoje, todėl visuomet įsigiliname į individualius kliento poreikius, kruopščiai atrenkame naudojamas medžiagas ir greitai pateikiame kokybišką galutinę produkciją už žemą kainą.

Jums gali būti smalsu, kas atlieka spaudą ant tento? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS