Tentai

Greitai ir efektyviai spausdiname reklaminius tentus, skirtus lauko reklamai. Net ir išrankiausiems klientams galime pasiūlyti aukščiausią kokybę už patrauklią kainą.

Tentai yra puiki reklaminė priemonė, kurią galima pritaikyti įvairiose situacijose: nuo pastatų fasadų iki automobilių reklamos. Mūsų plačia formate spaudos technologija leidžia pasirinkti medžiagos formatą net iki 1,6 m pločio, o spausdinimo galimybės apima tiek matinį, tiek blizgaus popieriaus, tentinės medžiagos ar drobės paviršius.

Tentai skirstomi į dvi pagrindines rūšis: vidaus ir lauko reklamai. Vidaus reklamai naudojami tentai spausdinami pigmentiniais dažais, užtikrinančiais aukštą kokybę ir tikslų vaizdo perteikimą. Lauko reklamai naudojame ekologiškus solventinius dažus, atsparius klimato sąlygoms, garantuojančius ilgaamžiškumą ir ryškių atspalvių atkūrimą.

INDIGOPRO spausdina tentus, įvertindama kiekvieno kliento individualius poreikius ir pasitelkdama aukščiausios kokybės medžiagas bei naujausias technologijas.

Spauda ant tento
Spauda ant tento

Mes siekiame užtikrinti greitą ir kokybišką paslaugą už prieinamą kainą, tad susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų biure Kaune ir išvyskite, kaip galime įgyvendinti jūsų reklamos viziją!

Adresas:
Savanorių pr. 66, Kaunas 
(įėjimas prieš požeminę perėją) 
Durų kodas: 100*4251 arba spausti 102 

Tel.: (8-37) 203374
El. paštas: info@indigopro.lt

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite INDIGOPRO pradėti jūsų spaudos projektą jau dabar!

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS