Plakatai ant sienų

Plakatai mažais tiražais spausdinami skaitmenine spaudos mašina. Galime spausdinti pagal kliento pageidavimą ir vieną plakatą. Palauksite keletą minučių ir pasiimsite pagamintą produktą iš karto.
Plakatai, dažniausiai, naudojami išorinei reklamai, todėl svarbu, jog būtų gerai matomi ir atsparūs aplinkos poveikiui. Tai užtikrina spausdinimas plačiafiormate spaudos technologija. Naudojami ekologiški solventiniai dažai yra atsparūs drėgmei, temperatūrų svyravimams, saulės spinduliams, braižymui. Šis būdas leidžia gaminti daug plakatų ir dideliu formatu (iki 160 cm.), o taip pat vieną vienetą. Šis spaudos būdas nereikalauja ypatingo pasiruošimo operacijų, garantuoja greitą atlikimą, aukštą vaizdo spausdinimo raišką ir žemą kainą.

Ofsetinė spaudos technologija yra naudinga spausdinanti labai didelį plakatų kiekį. Šia technologija atspausdinti plakatai mažiau dėvisi, pasižymi ryškia spalvine raiška, greitu paruošimu ir maža kaina.

Plakatai
Plakatai

Kur Kaune gaminami plakatai?

Mūsų darbas vertinamas, kaip greitas ir kokybiškas ne tik dėl naudojamų naujausių technologijų ir pažangiausių spausdinimo aparatų, tačiau ir dėl profesionalių darbuotojų, puikiai išmanančių savo darbą ir pasiruošusių padėti sukurti akį traukiantį plakatą vos jums susisiekus.

Visi plakatai spausdinami tik aukštos kokybės. Jeigu klientas pateikią spaudos failą neparuoštą spaudai, mes tikrai greitai paruošime spaudai ir klientui tai nesukels jokių rūpesčių. Dizaineris pataisys gramatines klaidas arba laiku pastebėtą trūkumą.

Jeigu būsite Kaune – užsukite į svečius ir įsitikinkite patys mūsų spaudos kokybe. Bandomąjį plakato pavyzdį atspausdinsime nemokamai. Arba užsukite pas mus į biurą adresu Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS