Vėliavų spausdinimas

Vėliavas spausdiname plačiaformate spaudos technologija ant specialaus vėliavinio audinio iš dviejų pusių, todėl nevertėtų baimintis, kad viena pusė atrodys ryškiau. Vėliavinis audinys yra tvirtas ir ilgaamžis. Jis pakankamai lengvas, nesugeriantis drėgmės ir lengvai džiūstantis. Pasižymi labai tvirta medžiaga, kuri pučiant net ir stipriausiam vėjui, neplyšta ir nedyla nuo kaitrių saulės spindulių. Audeklą patogu skalbti ir lyginti. Jis nesitraukia, nedažo ir neblunka.Vėliavas spausdiname plačiaformate spaudos technologija ant specialaus vėliavinio audinio iš dviejų pusių, todėl nevertėtų baimintis, kad viena pusė atrodys ryškiau.

Naudojamas vėliavinis audinys pakankamai lengvas, nesugeriantis drėgmės ir lengvai džiūstantis. Pasižymi labai tvirta medžiaga, kuri pučiant net ir stipriausiam vėjui, neplyšta ir nedyla nuo kaitrių saulės spindulių. Audeklą patogu skalbti ir lyginti. Jis nesitraukia, nedažo ir neblunka.

Vėliavų gamyba
Vėliavų gamyba

Kur Kaune spausdina vėliavas?

Respublikinę vėliavą privalo turėti kiekvienas nuosavoje valdoje gyvenantis pilietis. Ji iškeliama per valstybines šventes, kurių, kaip žinia, įvairiais metų laikais yra nemažai. Mūsų pagamintos veliavos yra iš tvirto audinio ir aplinkos poveikiui atsparių dažų.

Taip pat galime atspausdinti bet kokią vėliavą su jūsų įmonės logotipu ar kita informacija. Lengvai plevėsuodama vėjyje ji atkreips žmonių dėmesį. Aiškiai matomas prekės ženklas patvirtins stabilią įmonės veiklą ir suteiks pasitikėjimo jūsų partneriams bei užsakovams.

Jums gali būti smalsu, kas gamina reklamines vėliavas? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS