Kvietimų spausdinimas

Kvietimai dažniausiai užsakomi nedideliais kiekiais (šimtais), kurie yra spausdinami pažangia skaitmeninės spaudos technologija. Ji yra nepakeičiama, norint spausdinti mažą tiražą (galite atspausdinti ir vieną kvietimą). taip pat suteikiama laisvė rinktis įvairaus formato popierių. Tinkamai parinktas dažų ir popieriaus santykis, garantuoja ilgaamžę, neblunkančių spalvų kokybę. Galutinė produkcija gaunama tiesiai iš failo ir užtikrina greitą atlikimą už mažiausią kainą.

Spaustuvė Indigo Pro spausdina kokybiškus ir nebrangius kvietimus.

Išskirtinėmis progomis, esant unikalių kvietimų poreikiui, juos spausdiname šilkografijos būdu. Tai pati seniausia žinoma technologija, leidžianti spausdinti blizgius, iškilius rašmenis ir ornamentus ant įvairaus storio, pasirinktos spalvos ir tekstūros popieriaus.

Kvietimai
Kvietimai

Kur Kaune spausdinami kvietimai?

Mūsų klientai visuomet lieka patenkinti aukštos kokybės ir puikios kainos santykiu. Taip yra dėl to, kad dirbame tik su naujausiomis spaudos mašinomis ir pažangiausiomis technologijomis, leidžiančiomis darbus atlikti greitai, tiksliai ir kokybiškai.

Profesionalūs dizaineriai ir maketuotojai patars, padės apsispręsti, sumaketuos ir greitai pagamins kokybiškus kvietimus išskirtinei jūsų šventei. Susisiekite ir mes pateiksime individualų pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

Kvietimai tėra mažo dydžio lapeliai su juose įrašytu kvietimo tekstu, tačiau tiek jo pateikimas, tiek jis pats, gali įtakoti ar svečias ateis į jūsų rengiamą šventę. Patikėkite šį darbą mūsų profesionalams ir džiaukitės gausiu svečių būriu.

Jums gali būti smalsu, kas greitai gamina kvietimus? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS