Katalogų spausdinimas

Katalogų spausdinimas dideliems tiražams (knygoms, žurnalams, katalogams) yra taikoma ofsetinė technologija. Jos pagalba per trumpą laiką atspausdiname didelį kokybiškų spaudinių kiekį už mažą kainą. Šiuo būdu spausdinta spauda mažiau dėvisi ir leidžia džiaugtis ilgaamže, tiksliai perteiktų vaizdų kokybe. Galima rinktis blizgų arba matinį popierių, nepriklausomai nuo formato. Spausdiname informacinio bei reklaminio pobūdžio katalogus. Užtikriname spartų atlikimą ir kokybišką rezultatą už tikrai patrauklią kainą.

Norint įsigyti nedidelį katalogų kiekį (nuo vieno iki kelių šimtų), katalogų spausdinimas bus atliktas skaitmeniniu spausdinimo būdu. Pasirinkę norimą popieriaus rūšį ir formatą, būsite garantuoti neblunkančių spalvų kokybe, greitu techniniu atlikimu ir puikia kaina. Visuomet deriname jūsų poreikius su mūsų sukauptomis žiniomis ir laiku paruošiame nepriekaištingą gaminį. Nuolatos grįžtantys nuolatos klientai, tai mūsų geriausias įvertinimas.

Katalogai
Katalogai

Kur Kaune spausdinami katalogai?

Katalogų spausdinimas ir jų populiarumas ne mažėja, o atvirkščiai, tampa būtina sąlyga sėkmingam rezultatui pasiekti. Jums paskambinus ar atsiuntus užklausą, operatyviai apskaičiuosime kainą ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Katalogai – tai keliolikos ar keliasdešimties puslapių turintys leidiniai, skirti pateikti informaciją apie įmonę ar jos teikiamas prekes, paslaugas. Katalogų spausdinimas pas mus per labai trumpą terminą, čia galėsite rinktis įvairaus tiražo ir formato popierių. Atsižvelgiant kam katalogas skirtas, suklijuosime, susegsime ar panaudosime spiralinį įrišimą. Galėsite išsirinkti kietą arba minkštą viršelį.

Turėdami spalvingą, kokybišką katalogą, galėsite produktyviau informuoti ar aptarnauti jau esamus klientus ir susirasti naujų partnerių. Galėsite dalinti klientams įvairiose parodose ir pristatymuose. Žinome tai, nes esame atspausdinę ne vieną tūkstantį katalogų, kurie išdalinti įvairiose pasaulio šalyje.

Užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS