Katalogai

Katalogai yra ne tik informaciniai leidiniai, bet ir jūsų verslo vizitinė kortelė. Mes juos spausdiname, sukuriame dizainą, leisdami jūsų pranešimui išsiskirti iš minios. Nepriklausomai nuo to, ar jūsų katalogas skirtas klientams ar partneriams, mes sukursime originalų dizainą, bei jūsų pasirinktą viršelių apdailą. Katalogą suklijuosime, susegsime ar panaudosime spiralinį įrišimą.

Turėdami spalvingą, kokybišką katalogą, galėsite produktyviau informuoti ar aptarnauti jau esamus klientus bei pritraukti naujų partnerių.

Dideliems katalogų tiražams, būtina rinktis aukščiausios kokybės ofsetinę technologiją. Tai mūsų pasirinkimas, kuris ne tik leidžia greitai ir efektyviai atspausdinti kokybiškus katalogus už patrauklią kainą, bet ir suteikia galimybę sukurti nepakartojamą įvaizdį. Nesvarbu ar tai knygos, žurnalai ar reklaminiai katalogai, garantuojame, kad jūsų spauda bus tiksliai perteikta, leisdama jums mėgautis ilgaamžiu kokybišku rezultatu.

Norint mažesnių tiražų (nuo vieno iki kelių šimtų), siūlome skaitmeninį spausdinimą. Pasirinkę norimą popieriaus rūšį ir formatą, jūsų katalogai bus spausdinami ryškiomis spalvomis už prieinamą kainą. Mūsų darbas grindžiamas jūsų individualiais poreikiais ir mūsų patirtimi, užtikrinant, kad kiekvienas gaminys būtų idealus klientui.

Katalogai
Katalogai

INDIGOPRO darbuotojai yra pasiruošę padėti jums nuo katalogų dizaino iki galutinio produkto įgyvendinimo. Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų biure Kaune ir gaukite išskirtinį pasiūlymą jūsų projektui.

Adresas:
Savanorių pr. 66, Kaunas
(įėjimas prieš požeminę perėją)
Durų kodas: 100*4251 arba spausti 102

Tel.: (8-37) 203374
El. paštas: info@indigopro.lt

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite INDIGOPRO pradėti jūsų spaudos projektą jau dabar!

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS