Katalogų spausdinimas

Katalogų spausdinimas specialiai dideliu tiražu (knygoms, žurnalams, katalogams) yra taikoma ofsetine technologija. Ji leidžia per trumpą laiką atspausdinti didelį kokybiškų spaudinių kiekį už mažą kainą. Šiuo būdu spausdinta spauda mažiau dėvisi ir leidžia džiaugtis ilgaamže, tiksliai perteiktų vaizdų kokybe. Galima rinktis blizgų ar matinį popierių, nepriklausomai nuo formato. Spausdiname informacinio bei reklaminio pobūdžio katalogus. Užtikriname spartų atlikimą ir kokybišką rezultatą už tikrai patrauklią kainą.

Norint įsigyti nedidelį katalogų kiekį (nuo vieno iki kelių šimtų), katalogų spausdinimas bus atliktas skaitmeniniu spausdinimo būdu. Pasirinkę norimą popieriaus rūšį ir formatą, būsite garantuoti neblunkančių spalvų kokybe, greitu techniniu atlikimu ir puikia kaina. Visuomet deriname jūsų poreikius su mūsų sukauptomis žiniomis ir laiku paruošiame nepriekaištingą gaminį. Grįžtantys nuolatos klientai, tai mūsų geriausias įvertinimas.

Katalogai
Katalogai

Kur Kaune spausdinami katalogai?

Katalogų spausdinimas ir jų populiarumas ne mažėja, o atvirkščiai, tampa būtina sąlyga sėkmingam rezultatui pasiekti. Jums paskambinus ar atsiuntus užklausą, operatyviai apskaičiuosime kainą ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Katalogai – tai keliolikos ar keliasdešimties puslapių leidiniai, skirti pateikti informacijai apie įmonę ar jos teikiamas prekes, paslaugas. Katalogų spausdinimas pas mus per labai trumpą terminą, čia galėsite rinktis įvairaus tiražo ir formato popierių. Priklausomai nuo to, kam katalogas skirtas, suklijuosime, susegsime ar naudosime spiralinį įrišimą. Galėsite išsirinkti kietą arba minkštą viršelį.

Turėdami spalvingą, kokybišką katalogą, galėsite produktyviau informuoti ar aptarnauti jau esamus klientus ir susirasti naujų partnerių. Galėsite dalinti klientams įvairiose parodose ir pristatymuose. Žinome tai, nes esame atspausdinę ne vieną tūkstantį katalogų, kurie išdalinti ne vienoje pasaulio šalyje.

Užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS