Spauda ant drobės

Tapyba ant drobės – puikus dizaino sprendimas, skirtas gyvenamųjų patalpų ir biurų interjero dizainui. Butai ir namai paprastai yra dekoruoti spausdinta drobė su nuotraukomis ar peizažais, kurie užsakomi tiek individualiai, tiek pateikiamos kaip dovanos.
Profesionalus požiūris ir patirtis leidžia papuošti jūsų kambarį ar biurą įdomiai, ypatingai ir stilingai.

IndigoPro spaustuvėje atliekamas didelio formato paveikslų bei nuotraukų ant drobės spausdinimas.

Be nuotraukų spausdinimo atsirado naujas ir stilingas sprendimas. Spausdinti įmonių logotipus, pavadinimus ir prekinius ženklus ant drobės koliažo forma.

IndigoPro spausdinimo centras suteiks jūsų gyvenimui individualumą. Mūsų dizaineriai sukūrė paruoštus spausdinimo ant drobės sprendimus. Taigi kiekvieną dieną galėsite mėgautis savo nuotraukomis ar kitais jūsų pasirinktais paveikslais. Mes siūlome paprastą ir patogų būdą susikurti individualią drobę sau, mūsų spaudos centre.

Spauda ant drobės

Kur Kaune atliekama spauda ant drobės?

Prieš užsakydami nuotrauką ant drobės, nuspręskite apie geriausią vietą savo patalpose. Atlikite reikiamus matavimus, kad suprastumėte, kokio dydžio užbaigtas darbas puikiai tinka jūsų interjerui.

Jums gali būti smalsu, kas atlieka puikią spaudą ant drobės? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

Kiekviena šeima turi savo istoriją… Pats metas papasakoti savąją… Drobės su porėmiais nuo 9 eur…

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS