Skaitmeninė spauda

Spaustuvė turi naujausias ir pažangiausias spausdinimo technologijas, leidžiančias pasiūlyti kokybiškus, nebrangius ir skaitmenine spauda greitai pagaminamus spaudinius, tenkinančius individualius pageidavimus.

Skaitmenine spauda spausdinami mažo (nuo 1 vnt.) ir vidutinio tiražo leidiniai.

Skaitmenine spauda kompiuterizuota, todėl nereikalauja sudėtingų paruošiamųjų darbų, o galutinė produkcija gaunama tiesiai iš failo. Taip garantuojama ne tik aukščiausia kokybė ir greitas atlikimas, tačiau ir maža kaina. Tokia spauda labai patogi, norint daryti korekcijas ar pakeitimus keliuose ar kiekviename spaudinyje net ir spausdinimo metu: dokumentai numeruojami, keičiami kiti svarbūs teksto elementai (pavadinimai, rekvizitai).

Skaitmeninė spauda
Spaustuvės kontaktai

Kas Kaune spausdina skaitmenine spauda?

Pagrindiniai skaitmeninės spaudos privalumai:
– Platus įvairaus popieriaus ir formato pasirinkimas;
– Greitas atlikimas;
– Aukšta kokybė;
– Maža kaina, renkantis nedidelį tiražų kiekį;
– Pakeitimus galima daryti spausdinimo metu.

Skaitmeniniu būdu atspausdintus katalogus, bukletus, skrajutes, lankstinukus, vizitines korteles ir daug kitų dalykų, bus malonu dalinti klientams įvairiose parodose ir pristatymuose.

Jums gali būti smalsu, kur rasti skaitmeninės spaudos spaustuvę? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS