Firminiai blankai

Firminiai blankai užsakomi, priklausomai nuo to, kiek jų sunaudojama. Todėl jei įmonė didelė ir blankai naudojami nuolatos– juos spausdiname ofsetine spaudos technologija. Tai leis greitai ir kokybiškai atspausdinti didelį tiražų kiekį, mažesne kainą.

Teikiame greitas spausdinimo paslaugas, garantuodami aukštą kokybę už mažą kainą.

Jei firminių blankų kiekis siekia kelis vienetus ar kelis šimtus, siūlome naudoti skaitmeninį spausdinimo būdą. Tokiu būdu galima atkurti ypatingą spalvų raišką, greitai atlikti darbą už mažą kainą, nepriklausančią nuo egzempliorių kiekio. Priklausomai nuo tiražo ir spalvingumo, firminiai blankai spausdinami skaitmenine ir ofsetine spauda. Visi blankai spausdinami ant kokybiško 90 g. ofsetinio popieriaus.

Firminiai blankai
Firminiai blankai

Kur Kaune spausdinami fiminiai blankai?

Proginius įvairius blankus, diplomus, padėkus raštus, geriausia spausdinti ant išskirtinio, spalvoto popieriaus. Šilkografijos technologija leis nesunkiai puošti pasirinktos spalvos ir tekstūros lapą iškilusiais rašmenimis, ornamentais ir piešiniais. Taip bus suteiktas unikalus, išskirtinis žavesys.

“Indigo projektai” meistrai padės jums išsirinkti popierių, taip pat sumaketuos ir pagamins originalų gaminį. Būtinai atsižvelgsime į jūsų įmonės veiklą, individualius poreikius, naujausias tendencijas ir galiojančias taisykles. Visada esame pasiruošę padėti išsirinkti jums tinkamiausią spausdinimo technologiją. Turimas žinias, derindami su aukščiausios klasės spausdinimo mašinomis, niekada nenuviliame savo klientų ir visuomet siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo.

Jums gali būti smalsu, kas gamina firminius blankus? Užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS