Firminiai blankai

Firminiai blankai yra jūsų įmonės veidas, todėl svarbu, kad jie atspindėtų jūsų profesionalumą.

INDIGOPRO siūlo aukštos kokybės spausdinimo paslaugas, atitinkančias jūsų poreikius, nepaisant, kiek blankų jūs naudojate. Didelėms įmonėms, kurios dažnai naudoja firminius blankus, mes siūlome ofsetinę spaudos technologiją. Tai leis greitai ir kokybiškai atspausdinti didelius tiražus už patrauklią kainą, be didelių sąnaudų.

Jei jums reikia tik kelių ar kelių šimtų blankų, mes pasiūlysime skaitmeninio spausdinimo būdą. Ši technologija leis perteikti ypatingą spalvų raišką greitai, efektyviai ir už žemą kainą. Visi mūsų blankai spausdinami ant kokybiško 90 g. ofsetinio popieriaus.

INDIGOPRO gali tapti jūsų partneris spausdinant įvairius blankus, diplomus ar padėkos raštus. Mes ne tik pasiūlysime aukštos kokybės spausdinimą, bet ir galėsime patarti dėl popieriaus pasirinkimo ir sukurti originalų dizainą, atitinkantį jūsų įmonės veiklą ir individualius poreikius.

Firminiai blankai
Firminiai blankai

Mūsų darbuotojai yra pasiruošę padėti jums nuo blankų dizaino iki galutinio produkto įgyvendinimo. Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų biure Kaune ir gaukite išskirtinį pasiūlymą jūsų projektui.

Adresas:
Savanorių pr. 66, Kaunas
(įėjimas prieš požeminę perėją)
Durų kodas: 100*4251 arba spausti 102

Tel.: (8-37) 203374
El. paštas: info@indigopro.lt

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite INDIGOPRO pradėti jūsų spaudos projektą jau dabar!

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS