Skrajutės

Skrajučių platinimas yra nepaprastai universalus būdas reklamuoti verslą, pristatyti produktus ir paslaugas tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms. Skrajutės gali būti naudojamos kaip kupono kodas arba nemokamas kvietimas, taip pat informacinio pobūdžio. Jos suteikia galimybę tiesiogiai ir greitai pasiekti tikslinę auditoriją.

Vienas iš pagrindinių informacinių lapelių pranašumų yra ne tik jų biudžeto draugiškumas, bet ir paprastumas bei greitis pristatant jūsų produktą ar paslaugą. Jos gali būti platinamos miesto gatvėse, prekybos ir biurų centruose, pasinaudojant pašto dėžutėmis ar tiesiogiai įteikiant jas parodų lankytojams. Skrajutės dažnai puošia stendus prie įėjimo į administracinius pastatus.

Turėdami spalvingas, kokybiškas skrajutes, galėsite efektyviau informuoti ir aptarnauti savo klientus, pritraukti naujų partnerių dėmesį. Mūsų patirtis leidžia mums sukurti reklamines priemones, kurios ne tik patrauklios, bet ir efektyvios.

Skrajutės
Skrajutės

INDIGOPRO darbuotojai yra pasiruošę padėti jums nuo skrajučių dizaino iki galutinio produkto įgyvendinimo. Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų biure Kaune ir gaukite išskirtinį pasiūlymą jūsų projektui.

Adresas:
Savanorių pr. 66, Kaunas 
(įėjimas prieš požeminę perėją) 
Durų kodas: 100*4251 arba spausti 102 

Tel.: (8-37) 203374
El. paštas: info@indigopro.lt

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite INDIGOPRO pradėti jūsų spaudos projektą jau dabar!

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS