Vizitinės kortelės įvaizdžio formavimui

Ko gero nieko nenustebinsime pasakydami, jog pagal vizitinę kortelę formuojamas pirmasis įspūdis apie jos savininką. Šiam įspūdžiui sudaryti pakanka vos keletos sekundžių. Vizitinės kortelės yra viena labiausiai matomų Jūsų įvaizdžio dalių. Ji gali tapti sėkmingo verslo dalimi jeigu:
– visada turėsite vizitinę kortelę su savimi;
– vizitinės kortelės kokybė bus nepriekaištinga;
– kortelę pridėsite prie dokumentų, kuriuos pasirašote ar įteikiate;
– apsikeiskite kortelėmis su pašnekovu – taip Jus geriau įsimins;
– paprašysite žmonių, kuriems teikiate savo paslaugas, kad jie platintų Jūsų vizitines korteles.

Jeigu Jums smalsu, kas gamina geras vizitines korteles? Užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pasikalbėsime apie tai, ką dar galėtumėm pagaminti jums.

Vizitinės kortelės
Vizitinės kortelės

Kada atsirado vizitinė kortelė?

Vizitinės kortelės – „Visite Biletes“ – atsirado XVII a., amžiaus Prancūzijoje, karaliaus Liudviko XIV dvare, kuriame, kaip žinia, atsirado ir dabartinė etiketo samprata. Iš ten jos paplito po visą pasaulį, ir XIX a., tapo privalomu kiekvieno Europos bei Amerikos džentelmeno atributika.
Pirmosios vizitinės kortelės nebuvo tokios mažos, kaip dabartinės. Tada jos buvo kortos dydžio, vos mažesnės už suaugusio vyro plaštaką. Mat, kortos būtent ir buvo pirmosios vizitinių kortelių funkciją atlikusios priemonės – ant jų buvo užrašomi reikiami duomenys, skolininko įsipareigojimai ir kita informacija. Laikui bėgant, jos evoliucionavo į sveikinimo korteles bei kiekvieno didiko priemonę pabrėžti savo titulus ir turtų gausą – dailiai išpiešiant ant kortelės visus savo herbus bei regalijas. Būtina neužmiršti, kad dauguma anų laikų didikų buvo beraščiai, todėl paveiksliukai buvo kur kas iškalbingesni, nei kažkokie „krendeliai“, vadinami raidėmis.  (daugiau skaitykite žurnale “Darni pora“)

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS