Viniliniai lipdukai

Mūsų atspausdinti universalūs viniliniai lipdukai idealiai prisiklijuoja prie įvairių paviršių. Jais galite atnaujinti pabodusį namų ar biuro interjerą, klijuodami lipdukus ant sienų, langų, baldų ar kitų smulkmenų.

Automobiliniai viniliniai lipdukai padės automobilį paversti mobilia reklamos priemone arba išskirtiniu meno kūriniu. Jie puikiai limpa, ilgai laikosi ir nesibraižo.

Šviesdėžėms skirti lipdukai nebijo lempų skleidžiamos šviesos: netrūkinėja, nesiglamžo, neatsilupa. Dėl ypatingos spausdinimo technologijos, kokybiškos medžiagos ir dažų santykio, spalvos matosi itin ryškiai, todėl iškaba kabės ne tik ilgai, tačiau ir praplės didesnį potencialių klientų ratą.

Viniliniai sienų lipdukai
Viniliniai lipdukai

Kur Kaune gaminami viniliniai lipdukai?

Viniliniai lipdukai yra puikiai matoma reklamos ir informacijos priemonė, išskirianti jus iš kitų. Mūsų meistrai pasiruošę atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Susisiekite ir sužinokite daugiau.

Viniliniai lipdukai yra nepakeičiami, siekiant nebrangiai atnaujinti interjerą naujomis detalėmis, pagyvinti pabodusius baldus, namų apyvokos reikmenis. Nedarydami žalos, jie puikiai užpildo matomiausias reklamos vietas: langus, vitrinas, automobilius, šviesdėžes. Viniliniai lipdukai – nebrangi, sėkmingo marketingo strategija, padedanti išsiskirti ir prišaukti didesnę verslo sėkmę.

Jums gali būti smalsu, kas gamina vinilinius lipdukus? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

KITI SPAUDOS GAMINIAI

RAŠYKITE MUMS