Viniliniai lipdukai

INDIGOPRO gamina aukštos kokybės vinilinius lipdukus, kurie yra idealus būdas atnaujinti interjerą arba paversti automobilį mobilia reklamos priemone. Mūsų lipdukai lengvai prilimpa prie įvairių paviršių ir išsiskiria ryškiomis spalvomis bei ilgaamžiškumu.

    • Interjero atnaujinimas: mūsų universalūs viniliniai lipdukai yra puikus pasirinkimas norint pagyvinti pabodusį namų ar biuro interjerą. Galite juos prilipdyti ant sienų, langų, baldų ar kitų paviršių, suteikdami patrauklų ir modernų įvaizdį.
    • Automobiliams: paverskite savo automobilį išskirtiniu meno kūriniu arba mobilia reklamos priemone, naudodami mūsų kokybiškus vinilinius lipdukus. Jie ne tik puikiai limpa ir ilgai laikosi, bet ir nekenkia automobilio paviršiui.
    • Reklama šviesdėžėms: mūsų specialiai skirti lipdukai šviesdėžėms puikiai tinka kaip matoma reklamos ir informacijos priemonė. Jie išsiskiria ryškiomis spalvomis net lempų šviesoje, pritraukdami dėmesį ir padidindami jūsų potencialių klientų ratą.
Viniliniai sienų lipdukai
Viniliniai lipdukai

Apsilankykite mūsų biure Kaune ir suteikite savo renginiui ar verslui profesionalią ir patrauklią reklamą ar interjero detalę, kuri išsiskirs iš minios!

Adresas:
Savanorių pr. 66, Kaunas 
(įėjimas prieš požeminę perėją) 
Durų kodas: 100*4251 arba spausti 102 

Tel.: (8-37) 203374
El. paštas: info@indigopro.lt

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite INDIGOPRO pradėti jūsų spaudos projektą jau dabar!

KITI SPAUDOS GAMINIAI

RAŠYKITE MUMS