Užrašų lapeliai

Užrašų  lapeliai —  slapta reklama jūsų verslui. Jie pritraukia dėmesį, yra įsimintini ir ideali priemonė palikti pranešimus ar pastebėjimus  savo klientams ar partneriams. Tai ne tik praktiška, bet ir kūrybiška reklamos forma, kuri padeda išsiskirti iš minios.

INDIGOPRO siūlo įvairiausius užrašų lapelius, kurie pritaikyti jūsų poreikiams. Didelius tiražus (nuo 1000 vnt.) spausdiname ofsetine technologija, užtikrinančia spartų atlikimo greitį už patrauklią kainą.

Galite pasirinkti norimo formato popierių ir mėgautis pasirinkimo laisve:

  • Plėšomi užrašų lapeliai;
  • Magnetiniai, plėšomi užrašų lapeliai.

Mažesniems tiražams (iki 1000 vnt.) pasitelkiame skaitmeninę spausdinimo technologiją, užtikrinančią greitą ir kokybišką atlikimą. Tai ne tik leidžia sutaupyti laiko ir pinigų, bet ir garantuoja išskirtinę kokybę ir ryškius spalvų atspalvius.

INDIGOPRO specialistai padės jums rasti geriausią sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius ir norus. Mūsų tikslas —  jūsų patogumas ir kūrybiškumo skatinimas.

Užrašų lapeliai
Užrašų lapeliai

Susisiekite su mumis arba apsilankykite mūsų biure Kaune ir mes rasime geriausią sprendimą jūsų užrašų lapeliams. Leiskite mums padėti jums sukurti ne tik funkcionalų, bet ir stilingą produktą!

Adresas:
Savanorių pr. 66, Kaunas 
(įėjimas prieš požeminę perėją) 
Durų kodas: 100*4251 arba spausti 102 

Tel.: (8-37) 203374
El. paštas: info@indigopro.lt

Susisiekite su mumis šiandien ir leiskite INDIGOPRO pradėti jūsų spaudos projektą jau dabar!

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS