Užrašų lapeliai

Jūsų patogumui, didelį užrašų lapelių kiekį (nuo tūkstančio), spausdinsime ofsetine spaudos technologija. Ji pritaikyta didelių tiražų leidiniams ir užtikrina spartų atlikimą už mažiausią kainą. Taip galėsite išsirinkti norimo formato popierių. Galime pasiūlyti įvairius užrašų lapelius, atitinkančius individualius poreikius:

Plėšomi užrašų lapeliai;
Lipnūs užrašų lapeliai;
Magnetiniai, plėšomi užrašų lapeliai.

Mažesniems tiražams (iki 1000 vnt.), patogiausia skaitmeninė spausdinimo technologija. Tai kompiuterizuotas spausdinimo būdas, nereikalaujantis ilgų pasiruošimo darbų ir užtikrinantis greitą atlikimą. Dėl to galime pasiūlyti mažiausią kainą. Užrašų lapeliai išsiskirs kokybe ir ilgai išliekančiomis spalvomis.
Greitas ir nebrangias paslaugas užtikrina naudojamos naujausios spausdinimo mašinos. Specialistų parinktas tinkamiausias dažų ir popieriaus santykis ne tik taupys jūsų laiką ir pinigus, tačiau garantuos ir aukščiausią kokybę.

Užrašų lapeliai
Užrašų lapeliai

Kur Kaune spausdinami užrašų lapeliai?

Jus nustebins ne tik greitas ir kokybiškas darbų atlikimas, tačiau ir žema kaina. Susisiekite ir mes rasime geriausią sprendimą. Jums pageidaujant, užrašų lapelius spausdinsime ant spalvoto ar balto, įvairaus formato popieriaus, su jūsų įmonės ar prekės ženklu. Naudojami kokybiški klijai leis nesunkiai atskirti lapelius ar juos prilipinti.

Užrašų lapeliai skirti trumpalaikės informacijos užrašymui ir visuomet turi būti po ranka. Gavę tokią dovaną jūsų klientai ar partneriai, visuomet turės, kur užrašyti genialias idėjas ar pastabas. Užrašų lapeliai ne tik naudingi kasdienėje veikloje, tačiau gali būti ir puiki verslo dovana, didinanti jūsų populiarumą.

Jums gali būti smalsu, kas greitai gamina užrašų lapelius? į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS