Reklaminiai bukletai

“Indigo projektai” spaustuvėje spausdinami įvairūs informaciniai bei reklaminiai bukletai, kurie puikiai tinka parodoms, pristatymams ir prezentacijoms. Pas mus galite rasti didelius įvairaus formato popieriaus pasirinkimus.

Jeigu jums norisi spaudos dideliais tiražais, tam geriausiai tinka ofsetinė spaudos mašina. Tai garantuoja idealią kokybę per ženkliai trumpesnį laiko tarpą už mažiausią kainą.

Mūsų sukaupta patirtis leidžia jums pasiūlyti bukletus, atitinkančius jūsų poreikius. Gali būti vieno lapo su lenkimo linijomis arba kelių lapų.  Ruošinius įrišame jūsų pasirinktu būdu. Tai yra klijuojame, segame ar naudojame įrišimą metaline spirale.

Bukletai
Bukletai

Kas Kaune gamina bukletus?

Reklamos bukletai yra naudinga ir nebrangi reklamos priemonė, norint pristatyti įmonės veiklą, produkciją bei paslaugas.

Daugelis įmonių neįvertina teigiamą reklaminių bukletų poveikį. Jame galima parašyti daug esminės informacijos. Klientas laikydamas rankose perskaito informaciją, plačiau susipažįsta su įmonės veikla, pamato produktų nuotraukas arba atliekamų paslaugų vaizdus.

Turėdami spalvingą priemonę, Jūs galėsite produktyviau informuoti bei aptarnauti jau esamus klientus arba susirasti naujų partnerių. Žinome tai, nes esame atspausdinę ne vieną tūkstantį reklaminių bukletų, skrajučių ir lankstinukų, kurie išdalinti įvairiose pasaulio šalyje.

Jums gali būti smalsu, kas gamina gerus bukletus? Užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

SUSISIEKIME