Atvirukų spausdinimas

Atvirukai įprastai spausdinami skaitmeniniu būdu, kuris yra patogiausias, norint paruošti nedidelius tiražus ( nuo 1 vnt.). Galimybė rinktis įvairaus formato popierių, aukšta spalvų kokybė, greitas atlikimas ir maža kaina – nepamainomi šios technologijos privalumai.

Išskirtinis, šventinis atvirukų stilius sukuriamas spausdinant šilkografijos būdu. Tai viena seniausių, o kartu ir pažangiausių technologijų, leidžianti spausdinti ant įvairaus spalvos ir tekstūros popieriaus, storu dažų sluoksniu suteikdama iškilusių rašmenų ar ornamentų efektą. Blizgus, prabangus atvirukas paliks neišdildomą įspūdį.

Pageidaujant labai didelio atvirukų kiekio, spausdinsime juos ofsetiniu būdu, kuris pritaikytas spausdinti dideliems tiražams. Formatas įtakos neturi, tačiau popierių rinktis derėtų, pasitarus su specialistais. Ypatinga technologija užtikrina nepriekaištingą spalvų kokybę, spartų atlikimą ir mažą kainą.

Atvirukai
Atvirutės

Kur Kaune spausdinami atvirukai?

Mūsų darbe naudojami tik naujausi spausdintuvai ir pažangiausios technologijos, kurie lemia tolimesnę įmonės sėkmę. Jų pagalba savo klientams galime pasiūlyti aukštą kokybę, spartų gaminių atlikimą ir nepriekaištingą tikslumą.

Kompetentingi darbuotojai pasiruošę jums patarti visais klausimais: nuo popieriaus pasirinkimo iki tekstų užrašymo. Susisiekite dabar ir gaukite išskirtinį pasiūlymą. Apie atvirukus galite klausti parašę trumpai užklausos formoje. Visada greitai susisieksime su jumis ir sutarsime dėl atvirukų spausdinimo terminų ir kainos.

Jums gali būti smalsu, kas greitai gamina kokybiškas atvirutes? Užsukite pas mus į biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS