Lankstinukų spausdinimas

Lankstinukų spausdinimas yra svarbus rinkodaros įrankis prekės ženklo skatinimui. Tai neapribojama reklamos idėjų taikymo sritis, tačiau jos išvaizda ir turinys yra daug kartų efektyvesnė už informacinius lapelius. Bukletai gali būti dedami ant lentynų ar stalinių kompiuterių, aiškiai naudojami pristatymuose. Patogus formatas leidžia vartotojui pateikti maksimalią teksto informaciją apie jūsų įmonę. Galimybė patalpinti daugybę vaizdų užtikrina klientų dėmesį.

IndigoPro spaustuvėje lankstinukus mažais tiražais gaminame skaitmeninės spausdos mašina, o didesnius tiražus ofsetinės spaudos mašina. Klientai patys nusprendžia koks tiražas jiems reikalingas. Jeigu norima sutaupyti laiko ir gaminį turėti per keletą valandų – rekomenduojame spausdinti skaitmeniniu būdu.

Lankstinukai
Lankstinukai

Kur Kaune spausdinami lankstinukai?

Didesnis tiražas spausdinant ofsetiniu būdu užima daugiau laiko dėl spaustuvės užimtumo, pats gaminys turi pastovėti ilgiau, kad išdžiūtų dažai. Jeigu nebus pilnai išdžiuvę dažai ant popieriaus – jį pjaustant gali sulipti popierius ir tai atsiliepia kokybei. Jeigu klientas planuoja iš anksto ir gali laukti 2-3 dienas, tokiu būdu ofsetinė spauda atsiveria gražiomis spalvomis ir gaminio kokybe.

Turėdami spalvingus ir kokybiškus lankstinukus, galėsite produktyviai informuoti ar aptarnauti jau esamus klientus ir susirasti naujų partnerių. Galėsite dalinti klientams įvairiose parodose ir pristatymuose. Žinome tai, nes esame atspausdinę ne vieną tūkstantį lankstinukų, kurie išdalinti ne vienoje pasaulio šalyje.

Jums gali būti smalsu, kas gamina gerus lankstinukus? Užsukite į mūsų biurą adresu: Savanorių pr. 66, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

GALERIJA

RAŠYKITE MUMS