Lipnių plėvelių pjaustymas

Lipnių plėvelių pjaustymas (ploteriavimas), atliekamas kokybišku prietaisu – braižytuvu, plačiau žinomu, kaip ploteris. Jis yra sujungtas su kompiuteriu, kuriame įdiegta specializuota pjovimo dizaino programinė įranga. Šios įrangos pagalba, braižytuvui perduodami tikslūs duomenys, kurio peiliukai tiksliai išpjauna norimo dydžio ir formos ornamentus iš pasirinktos spalvos lipnios plėvelės. Pjaunant daug tokių pačių detalių, atkartojamos idealiai atitinkančios formos.

Iš lipnios plėvelės išpjaustyti lipdukai, tinka padengti įvairiems lygiems paviršiams: automobiliuose, langų vitrinose, šviesdėžėms, sienoms ir kitiems daiktams. Lipniu pleveliu pjaustymas naudojimas taip pat labai plačiai: vitrinoms,  iškaboms, informaciniams stendams, automobiliams (fūroms), relkaminiams tentams, informacinėms lentelėms, trafaretams, stendams, ir perspėjimo ženklams. Turime platų lipnių plėvelių spalvų pasirinkimą. Susisiekite su mumis ir mes tikrai rasime tinkamiausią sprendimą.

Ploteriavimas
Plėvelių pjaustymas

Kas Kaune atlieka ploteriavimo paslaugas?

Gaminiais iš lipnios juostelės, galėsite dekoruoti automobilį, vitrinas ir šviesdėžes. Jos puikiai tinka, norint nebrangiai atnaujinti namų interjerą ar kitus namų apyvokos daiktus. Tvirtai sukimba su visais lygiais paviršiais. Prieš klijuojant, svarbu juos švariai nuvalyti spiritu ir nusausinti. Taip būsite tikri, kad kokybiški gaminiai bus ne tik tobulos formos, tačiau ir sukibimas bus ilgalaikis.

Mumis pasitiki vis daugiau klientų, kuriems aktuali aukšta kokybė, žema kaina ir greitas paslaugų gavimas. Lietuvoje galima pamatyti labai daug mūsų pagamintos produkcijos pavyzdžių ant gerai žinomų prekybos centrų sienų, įvairių parduotuvių vitrinų stiklai apklijuoti pas mus pjaustyta lipnia reklamine plėvele.

Jums gali būti smalsu, kur plaustomos reklaminės plėvelės? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime pagaminti jums.

KITI SPAUDOS GAMINIAI

RAŠYKITE MUMS