Lipdukų spausdinimas

Spausdiname įvairių rūšių ir dydžių lipdukus naudojant skaitmenine technologija. Tai patogiausias būdas, norint atspausdinti nedidelį lipdukų kiekį akcijoms, reklamai ar informacijos skelbimui. Gamyboje naudojami kokybiški dažai ir popierius neleis lipdukams susibraižyti ar sutrūkinėti. Ryškios spalvos ir pritaikyti klijai garantuoja tvirtą sukibimą su įvairiais paviršiais: popieriumi, stiklu, kartonu, plastmase ir metalu.
Didesnius lipdukų kiekius spausdiname ofsetine spauda. Šis technologijos būdas yra geras kainos ir kokybės santykis. Lipdukai gali būti įvairių formų: apvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ar kitos formos. Jie išpjaunami labai tiksliai ir tvirtai laikosi prie įvairių paviršių.

Išskirtinius lipdukus spausdiname šilkografijos būdu.  Tai pati seniausia ir labiausiai ištobulinta spausdinimo technologija, kuri pasižyminti išskirtine kokybe. Taip galima sukurti skirtingus efektus ir pagaminti unikalius, tvirtai limpančius lipdukus su iškilusiais raštais, blizgiais ornamentais.

Lipdukai ant butelio
Lipdukai lentynoms

Kur Kaune spausdinami lipdukai?

INDIGO pro spaustuvėje gaminami lipdukai atsparūs braižymui ir įtrūkimams. Jie išsiskiria naudojamų klijų ir popieriaus kokybe bei plataus įvairių formų pasirinkimu. Pažangiausios technologijos leidžia spausdinti nebrangius ir ilgai tarnaujančius lipdukus.

Lipdukas – mažas lipnus lapelis su jame užrašyta informacija. Jie labai patogūs, siunčiant laiškus ar krovinius. Tereikia užklijuoti lipduką su įmonės rekvizitais ant voko. Jie klijuojami ant įvairių prekių, gaminių. Ar žinojote, kad kokybiškas lipdukas taip pat yra puiki reklamos priemonė.

Jums gali būti smalsu, kas gamina tokius lipdukus? Užsukite į mūsų biurą adresu: Kęstučio g. 79-2, Kaunas. Pakalbėsime apie tai, ką dar galime daugiau pagaminti jums.

KITI SPAUDOS DARBAI

RAŠYKITE MUMS